Figūrą formuojantys apatiniai

SąrašasTinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
 • Lazeriu kirptos kelnaitės su koreguojančiu efectu  Viduje slepią silikoninę juostelę, neleidžiančią nusmukti Sudėtis: 59% Poliamidas, 41% Elastanas Dydžių lentelė      ..
  25.45€
  Be mokesčių: 25.45€
 • Elegantiška glaustinė, puikiai dailinanti kūno linijas. Formuoja ir pakelia krūtinę, lieknina juosmens ir klubų linijas, paslėpdama visus figūros trūkumus Tinka kasdieniam nešiojimui Sudėtis: 90% Neilonas, 10% Spandexas Dydžių lentelė ..
  29.00€
  Be mokesčių: 29.00€
 • Lieknananti glaustinė su šortukais Puikiai formuoja kūno linijas ir paslepia visus figūros trūkumus. Švelniai prispaudžia pilvuką, mažina juosmens ir klubų apimtį, dailina sėdmenis Šortukai lieknina ir stangrina šlaunis, o glaustinės iškirptė seksualiai ek..
  34.55€
  Be mokesčių: 34.55€
 • Figūrą formuojanti suknelė, kuri suteikia iškirtinės kūno formas Seksualiai pakelia ir eksponuoja krūtinę, dailina juosmens ir klubų linijas Profiliuota nugaros dalis užtikrina įspūdingų ir tvirtų sėdmenų efektą. Modelis tinkamas vilkėti po aptemptais drabužiais       ..
  31.00€
  Be mokesčių: 31.00€
 • Liekninantys marškinėliai, kurie padailina juosmens linijas, formuoja klubus ir pakelia krūtinę Be liemenėlės dalies, todėl galima vilkėti su savo mėgstamiausiais apatiniais Tinka vilkėti po aptemptais drabužiais Sudėtis: 90% Neilonas, 10% Spandexas Dydžių lentelė  &n..
  24.99€
  Be mokesčių: 24.99€
 • Figūrą formuojantys apatiniai. Aukštas liemuo modeliuoja juosmens linijas ir švelniai prispaudžia pilvuką Apatinė šortukų dalis lieknina šlaunis. Apatinių nesimato po drabužiais. Specialių juostelių pakeliančių sėdmenis dėka pasiekiamas „Push-up“ efek..
  8.99€
  Be mokesčių: 8.99€
 • Puikiai formuoja kūno linijas ir paslepia visus figūros trūkumus. Švelniai prispaudžia pilvuką, mažina juosmens ir klubų apimtį, dailina sėdmenis Šortukai lieknina ir stangrina šlaunis, o glaustinės iškirptė seksualiai eksponuoja krūtinę Galima vilkėti su sa..
  29.00€
  Be mokesčių: 29.00€
 • Juosmenį formuojantys šortukai Paaukštinti šortukai pastebimai sumažina juosmens apimtis ir seksualiai padailina klubų linijas. Profiliuota nugaros dalis užtikrina įspūdingų ir tvirtų sėdmenų efektą Sudėtis: 90% Neilonas, 10% Spandexas Dydžių lentelė  ..
  16.99€
  Be mokesčių: 16.99€
 • Lieknanantis korsetas puikiai formuoja krūtinę – seksualiai ją pakelia ir eksponuoja Galima vilkėti su savo mėgstamiausiais apatiniais Dailina juosmens ir klubų linijas Sudėtis: 90% Neilonas,  10% Spandexas Dydžių lentelė     ..
  24.00€
  Be mokesčių: 24.00€
 • Figūrą formuojanti suknelė, kuri suteikia iškirtinės kūno formas Seksualiai pakelia ir eksponuoja krūtinę, dailina juosmens ir klubų linijas Profiliuota nugaros dalis užtikrina įspūdingų ir tvirtų sėdmenų efektą Modelis tinkamas vilkėti po aptemptais drabužiais be petnešėlių..
  23.99€
  Be mokesčių: 23.99€
 • Juosmenį formuojančios kelnaitės Paaukštintos, juosmenį formuojančios kelnaitės pastebimai sumažina juosmens apimtis ir formuoja klubų linijas. Tampri, minkšta medžiaga užtikrina nešiojimo komfortą ir puikiai prisiderina prie kūno formų Sudėtis: 90% Neolonas, 10% Spa..
  14.99€
  Be mokesčių: 14.99€
 • Figūrą formuojantis sijonas Paaukštinta liemens dalis seksualiai padailina juosmens ir klubų linijas. Profiliuota nugaros dalis užtikrina įspūdingų ir tvirtų sėdmenų efektą. Modelis tinkamas vilkėti po aptemptais drabužiais Sudėtis: 90% Nailonas, 10% Spandexas  Dydžių lent..
  15.99€
  Be mokesčių: 15.99€
 • Figūrą formuojantys apatiniai. Aukštas liemuo modeliuoja juosmens linijas ir švelniai prispaudžia pilvuką Apatinė šortukų dalis lieknina šlaunis. Apatinių nesimato po drabužiais. Specialių juostelių pakeliančių sėdmenis dėka pasiekiamas „Push-up“ efekta..
  8.99€
  Be mokesčių: 8.99€
+370 656 05 226
Atsisiųskite mūsų mobiliąją programėlę
iOs android