Apie mus

Štai jau daugiau nei 10 metų mes siūlome savo pirkėjoms aukštos kokybės apatinį trikotažą. Mūsų tikslas – kiekvienai moteriai suteikti galimybę pasijusti rafinuota, seksualia ir geidžiama. Platus pasirinkimas prilaikančių apatinių būsimoms  mamoms bei figūrą koreguojantys apatiniai.

Apatinis trikotažas – Jūsų geros nuotaikos garantas!

Šiuolaikiškos moters garderobe privalo būti įvairaus apatinio trikotažo, nes tai suteikia komforto ir pasitikėjimo savimi.

Mūsų profesionalūs konsultantai pakonsultuos ir padės išsirinkti būtent Jums tinkamą dydį ir spalvą! Juk gerai parinktas apatinis trikotažas ne tik Jus papuoš, bet pakoreguos Jūsų figūrą ir išryškins privalumus.

Siūlome apatinį trikotažą visiems skoniams – nėriniuotą, medvilninį, vienspalvį, ryškių spalvų, įvairių modelių ir stilių.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs rasite platų prekių asortimentą – nuo apatinio trikotažo iki natūralaus pluošto garderobo aksesuarų kiekvienai dienai. 

Padėsime Jums pasijusti žaviai ir nepakartojamai!

Savo asmenybę Jūs atrasite būtent pas mus!

Dirbame su prekėmis iš Lenkijos, Latvijos, Italijos, Prancūzijos, Ispanijos ir vakarų Europos.
Mes atsakingi už mūsų produkcijos kokybę bei pirkėjams palankias kainas.

 

Jeigu norėtumėte su mumis bendradarbiauti, labai mielai apsvarstysime Jūsų pasiūlymus. Dėl papildomos informacijos galite susisiekti su mumis parašę el. laišką adresu info@intimamoda.lt arba paskambinę telefonu +37065605226

Didmeniniams klientams turime specialių pasiūlymų ir nuolaidų visam mūsų asortimentui.  

+370 656 05 226
Atsisiųskite mūsų mobiliąją programėlę
iOs android